Firemní filozofie

Dobré jméno společnosti budujeme na těchto zásadách:

Profesionální pracovníci

Naši zkušení oblastní manažeři se bezpečnosti věnují již řadu let a při práci čerpají z cenného know-how, což představuje základ úspěchu naší společnosti. Všichni uchazeči o zaměstnání prochází náročným vstupním pohovorem, při kterém důkladně prověřujeme jejich vystupování a chování a klademe důraz na reprezentativní vzhled a schopnost korektní komunikace. Každému zaměstnanci poskytneme kvalitní zaškolení, průběžně naše zaměstnance podporujeme v jejich osobním a profesním rozvoji a motivujeme je k profesionální práci.

Otevřená komunikace s klientem

Připravenost naslouchat a vycházet vstříc přáním klienta je pro nás základním předpokladem excelentní kvality služeb. Zakládáme si na pravidelné a otevřené komunikaci a ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Pravidelně ověřujeme aktuální potřeby klienta, abychom nastavili optimální řešení na míru.

Pravidelná kontrola našich služeb

Provádíme namátková kontrolní šetření našich pracovníků přímo v terénu. Tak víme, že svoji práci odvádějí na profesionální úrovni a řídí se naším etickým kodexem.

Respekt a odpovědnost

Při všech našich aktivitách dbáme na ochranu zdraví a respekt k životnímu prostředí. Našim cílem je být odpovědným zaměstnavatelem a spolehlivým obchodním partnerem, proto naše obchodní aktivity řídíme v souladu s etickým kodexem a s ohledem na životní prostředí.

Ctíme hodnoty, řídíme se etickým kodexem

Naše firemní hodnoty jsou vyjádřeny v etickém kodexu. Veškerá naše činnost musí být v souladu s Etickým kodexem, který je proto závazný pro všechny zaměstnance.

Máte zájem u nás pracovat?
Prosím, vyplňte kontaktní formulář.


nebo volejte: phone_android 739 636 333
RYCHLÝ KONTAKT

room Petrská 1168/29
110 00 - Praha 1
zobrazit na mapě >
phone +420 230 234 426
mail_outline  info@rambrok.cz